0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Atalanta Bergamo
-
-
Sampdoria
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cremonese
۱
۲
Internazionale Milano
Finished
۲۰:۳۰
Empoli
۲
۲
Torino FC
Finished
۱۷:۳۰
England
FA Cup
Manchester United
-
-
Reading
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Preston North End FC
۰
۱
Tottenham Hotspur
inprogress
۲۱:۳۰
Walsall FC
۰
۱
Leicester City
Finished
۱۶:۰۰
Accrington Stanley
۱
۳
Leeds United
Finished
۱۶:۰۰
Sheffield Wednesday FC
۱
۱
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Luton Town
۲
۲
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Bristol City FC
۳
۰
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
۲
۲
Birmingham City FC
Finished
۱۸:۳۰
Ipswich Town FC
۰
۰
Burnley FC
Finished
۱۸:۳۰
Southampton FC
۲
۱
Blackpool FC
Finished
۱۸:۳۰
Fulham
۱
۱
Sunderland
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Bundesliga
FC Bayern Munich
۱
۱
Eintracht Frankfurt
inprogress
۲۱:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۱
۴
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۸:۰۰
SV Werder Bremen
۲
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۱۸:۰۰
Hertha BSC Berlin
۰
۲
1. FC Union Berlin
Finished
۱۸:۰۰
SC Freiburg
۳
۱
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
1. FSV Mainz 05
۵
۲
VfL Bochum
Finished
۱۸:۰۰
Spain
La Liga
Sevilla FC
۳
۰
Elche
inprogress
۲۱:۰۰
Girona FC
۰
۱
FC Barcelona
Finished
۱۸:۴۵
Getafe
-
-
Real Betis
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cadiz
۲
۰
Real Mallorca
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Eredivisie
AZ Alkmaar
-
-
FC Utrecht
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
SC Heerenveen
۰
۰
SBV Vitesse
inprogress
۲۲:۳۰
NEC Nijmegen
۰
۰
Sparta Rotterdam
inprogress
۲۲:۳۰
RKC Waalwijk
۲
۰
FC Emmen
inprogress
۲۱:۱۵
PSV Eindhoven
۲
۰
Go Ahead Eagles
Finished
۱۹:۰۰
Turkey
Super Lig
Giresunspor
۰
۴
Galatasaray SK
Finished
۱۹:۳۰
Hatayspor
۲
۱
Trabzonspor
Finished
۱۶:۳۰
Antalyaspor
۳
۲
Umraniyespor
Finished
۱۹:۳۰
Sivasspor
۱
۲
Adana Demirspor
Finished
۱۴:۰۰
Ankaragucu
۰
۲
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
League Cup
Sporting Clube de Portugal
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
France
Ligue 1
Olympique Marseille
-
-
AS Monaco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
ES Troyes AC
۱
۱
RC Lens
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
First Division A
Royal Charleroi SC
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
KV Kortrijk
۲
۲
KV Oostende
Finished
۲۰:۴۵
Oud-Heverlee Leuven
۱
۱
K. Sint-Truidense
Finished
۲۰:۴۵
KVC Westerlo
۲
۰
KV Mechelen
Finished
۱۸:۳۰
Spain
LaLiga 2
Eibar
۰
۰
Leganes
inprogress
۲۱:۰۰
Las Palmas
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Granada CF
۲
۰
FC Andorra
Finished
۱۸:۴۵
Real Oviedo
۰
۱
Villarreal CF B
inprogress
۲۱:۰۰
Czech Republic
1. Liga
FC Viktoria Plzen
۱
۲
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۱
۰
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۷:۳۰
Bohemians 1905
۲
۰
FK Teplice
Finished
۱۷:۳۰
SK Sigma Olomouc
۱
۱
AC Sparta Praha
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
NB I
Ferencvarosi TC
۰
۰
Budapest Vasas SC
inprogress
۲۲:۰۰
Debreceni VSC
۳
۰
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۹:۳۰
Kisvarda FC
۲
۲
Paksi FC
Finished
۱۷:۰۰
Germany
2. Bundesliga
SV Darmstadt 98
۲
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۵:۳۰
Hannover 96
-
-
FC Kaiserslautern
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Heidenheim 1846
۲
۰
FC Hansa Rostock
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel
۲
۱
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
United Arab Emirates
Pro League
Dibba AL Fujairah
۰
۱
Al Jazira
Finished
۱۶:۴۵
Al Wahda
۳
۳
Al Wasl
Finished
۱۹:۳۰
Al Bataeh
۲
۲
Ittihad Kalba
Finished
۱۶:۴۵
Australia
A-League
Macarthur FC
۲
۲
Western United
Finished
۰۹:۳۰
Wellington Phoenix FC
۲
۲
Perth Glory
Finished
۰۵:۳۰
Central Coast Mariners
۲
۲
Western Sydney Wanderers
Finished
۱۲:۱۵
Mexico
LIGA MX
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۰
۰
Pumas UNAM
Finished
۰۶:۳۵
Puebla
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۴:۳۵
Brazil
Supercopa
Palmeiras
-
-
CR Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Switzerland
Super League
FC Basel
-
-
FC Luzern
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Lugano
۱
۱
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۰:۳۰
Panama
Liga Prom
San Francisco FC Reserves
۱
۲
Udelas FC
Finished
۰۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persita Tangerang
۰
۰
Persis Solo
Finished
۱۱:۳۰
Bhayangkara Surabaya United
۱
۱
Dewa United FC
Finished
۱۲:۳۰
Thailand
Thai League 1
Bangkok United
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۴:۳۰
Muang Thong United
۳
۰
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۰۰
Prachuap FC
۱
۱
Port F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Nong Bua Pitchaya FC
۱
۲
Chiangrai United FC
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly Club Matches
Danubio
۰
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۰:۴۵
Moreton Bay United
۱
۲
Gold Coast United
Finished
۱۰:۳۰
SK Kladno
۵
۵
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۲:۳۰
MSK Zilina
۲
۳
Trinec
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Siedlce
۲
۲
Legionovia Legionowo
Finished
۱۴:۳۰
SV Ried
۳
۲
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۳:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۳
۱
Starogard Gdanski
Finished
۱۳:۳۰
FC Astoria Walldorf
۵
۱
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۰۰
Viitorul Targu Jiu
۳
۳
Viitorul Simian
Finished
۱۳:۳۰
SC Gleisdorf
۳
۲
Usv Mettersdorf
Finished
۱۴:۳۰
Rochedale Rovers
۲
۲
Brisbane City
Finished
۱۲:۳۰
FK Apos Blansko
۳
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۳:۰۰
Motorlet Praha
۱
۲
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۳:۰۰
Erdi VSE
۱
۰
Dabas FC
Finished
۱۳:۳۰
Middelfart
۲
۴
Kolding IF
Finished
۱۳:۳۰
Gornik Polkowice
۱
۲
Chrobry Glogow
Finished
۱۲:۳۰
FK AS Trencin
۳
۰
FK Raca Bratislava
Finished
۱۳:۳۰
MFK Karvina
۱
۱
Prostejov
Finished
۱۳:۳۰
Parnu JK Vaprus
۱
۲
Tallinna JK Legion
Finished
۱۲:۳۵
IFK Goteborg
۱
۱
Halmstads BK
Finished
۱۴:۳۰
Austria Klagenfurt
۳
۱
SK Treibach
Finished
۱۶:۳۰
Sparta Prague B
۲
۵
AC Dukla Praha
Finished
۱۴:۳۰
Gornik Leczna
۰
۲
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۰۰
Hradec Kralove B
۰
۲
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
ACS Gloria Bistrita
۱
۴
Unirea Dej
Finished
۱۳:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۱
۱
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۳:۴۵
Montevideo Wanderers
۱
۲
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۴:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۱
۱
SFC Opava
Finished
۱۳:۰۰
Elite 3000 Helsingor
۲
۰
Vanlose
Finished
۱۴:۳۰
OKS Odra Opole
۱
۱
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۴:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۰
۴
Kustosija
Finished
۱۲:۳۰
SKF Sered
۰
۲
Povazska Bystrica
Finished
۱۳:۳۰
KS Ruch Chorzow
۱
۱
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۳:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۳
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۳۰
FC Kuressaare
۰
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۳۰
SR Donaufeld
۲
۲
SV Schwechat
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Minsk
۳
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۲:۳۰
FK Igman Konjic
۱
۰
FK Velez Mostar
Finished
۱۶:۰۰
Bohemians 1905 B
۵
۱
FC Kolin
Finished
۱۳:۰۰
Miedz Legnica ll
۳
۱
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۴:۰۰
VSK Arhus
۲
۱
Odder IGF
Finished
۱۵:۳۰
FC Schalke 04 II
۰
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Duren
۷
۱
Hennef 05
Finished
۱۶:۳۰
Chrobry Glogow II
۴
۹
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۶:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۰
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۰۰
III Keruleti Tue Upe
۱
۲
Erzsebeti SMTK
Finished
۱۳:۳۰
Shamrock Rovers FC
۷
۱
Treaty United
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina B
۳
۳
NKP Podhale
Finished
۱۵:۳۰
KSZO Ostrowiec
۰
۶
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۶:۰۰
Raufoss Fotball
۳
۰
Skeid Oslo
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۰
۴
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
Harju Jalgpallikool
۴
۳
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۰:۴۵
CSM Ramnicu Sarat
۰
۰
FC Buzau
inprogress
۱۲:۳۰
Japs
۲
۲
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۴:۳۰
FC Inter Turku
۲
۱
SalPa Salo
Finished
۱۴:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۲
۱
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
SG Wattenscheid 09
۰
۲
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۵:۳۰
TJ Start Brno
۳
۴
Znojmo
Finished
۱۵:۳۰
FK Javor Ivanjica
۱
۱
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۱
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۵:۴۵
FC Dukla Banska Bystrica
۴
۱
MFK Kosice
Finished
۱۶:۰۰
SC Wiedenbruck
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۶:۳۰
Wiener Viktoria
۳
۲
Langenrohr
Finished
۱۶:۳۰
Opatija
۰
۲
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۷:۰۰
SV Ried
۲
۲
SKN St. Polten
Finished
۱۷:۰۰
Tartu JK Welco
۴
۲
FC Tallinn
Finished
۱۸:۰۰
Shamrock Rovers FC
۲
۱
Wexford FC
Finished
۱۹:۳۰
PK-35
۲
۱
KäPa/PuLe
Finished
۲۰:۳۰
FK Riteriai
۲
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۲۱:۰۰
Radomlje
۳
۳
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۶:۳۰
Deutschlandsberger SC
۱
۵
Grazer AK 1902
Finished
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien II
۰
۰
Budapest Honved II
inprogress
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn II
۱
۲
JK Nomme United
Finished
۱۹:۰۰
Energiya Khabarovsk
۰
۳
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۱:۳۰
FK Khimki
۱
۲
Veles Moscow
Finished
۱۱:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۳
۰
Frydek Mistek
Finished
۱۲:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۲
۱
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۲:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۰
۰
FC Dinamo Bucuresti
inprogress
۱۳:۳۰
Polonia Bytom
۲
۲
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۳:۳۰
Pärnu JK
۱
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۳:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۳
۱
FK Slutsk
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Elblag
۲
۳
Sokol Ostroda
Finished
۱۳:۳۰
Dnepr Mogilev
۰
۰
FC Vitebsk
Finished
۱۴:۰۰
SAK Klagenfurt
۱
۲
ASK Klagenfurt II
Finished
۱۴:۱۵
Voska Sport
۳
۰
Bregalnica Stip
Finished
۱۴:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۴
۱
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۴:۳۰
St Patrick's Athletic
۶
۰
Bray Wanderers AFC
Finished
۱۴:۳۰
Uhersky
۰
۴
Matador Puchov
Finished
۱۴:۳۰
Fremad Amager
۳
۰
Slagelse
Finished
۱۵:۰۰
FK Buducnost Podgorica
۳
۱
FK Jezero Plav
Finished
۱۵:۳۰
Gefle IF
۲
۱
IK Brage Borlange
Finished
۱۵:۳۰
FC Minsk
۰
۲
Neman Grodno
Finished
۱۶:۰۰
IFK Norrkoping
۰
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۶:۳۰
Lafnitz II
۲
۱
ASV Drassburg
Finished
۱۶:۳۰
Oern-Horten
۰
۳
Sandefjord
Finished
۱۶:۳۰
SGV Freiberg
۸
۱
Calcio Leinfelden- Echterdingen FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Hanau 93
۳
۳
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Koln II
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
SV Lafnitz
۰
۰
ASV Drassburg
Finished
۱۶:۳۰
Bonner SC
۱
۲
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۱
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۶:۳۰
Helsingborgs IF
۱
۲
Mjallby AIF
Finished
۱۶:۳۰
TUS Koblenz
۱
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۶:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۰
۰
Seattle Sounders
Finished
۱۶:۳۰
Moss
۵
۰
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
SC Kriens
۴
۲
FC Langenthal
Finished
۱۷:۰۰
FC Kuressaare
۲
۱
Tartu Kalev
Finished
۱۷:۰۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۱
۲
FK Rubin Kazan
Finished
۱۷:۳۰
Stal Rzeszow
۱
۱
Wisla Pulawy
Finished
۱۸:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۳
۲
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
FC Gareji
۰
۳
FC Samtredia
Finished
۱۸:۳۰
Orgryte IS
۳
۲
IK Oddevold
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera Division
Nublense
۳
۲
Magallanes Santiago
Finished
۰۱:۰۰
Union La Calera
۳
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۳:۳۰
Coquimbo Unido
۱
۱
Palestino Santiago
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Primera Division Women
Real Madrid (W)
۲
۱
Athletic Bilbao (W)
Finished
۲۰:۴۵
Levante UD (W)
۳
۱
Alhama CF (W)
Finished
۱۸:۳۰
Villarreal (W)
۱
۰
Deportivo Alaves (W)
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis (W)
۱
۳
Madrid CFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
Premier League
Mamelodi Sundowns FC
۲
۰
Sekhukhune United
Finished
۱۷:۰۰
Marumo Gallants FC
۰
۱
Orlando Pirates FC
inprogress
۲۱:۳۰
Moroka Swallows
۰
۰
Supersport United
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Arucas CF
۲
۰
CF Estrella
Finished
۰۰:۳۰
CD Santa Ursula
۰
۱
Panaderia Pulido
Finished
۲۰:۰۰
UD Ibarra
۱
۰
CD La Cuadra-Union Puerto
Finished
۱۸:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
۰
۰
UD San Fernando
Finished
۰۰:۳۰
Hong Kong
Premier League
Southern District Rsa
۲
۱
Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Resources Capital FC
۰
۵
Kitchee
Finished
۱۳:۳۰
Colombia
Primera A
CD Jaguares de Cordoba
۲
۲
Independiente Santa Fe
Finished
۰۱:۵۰
Envigado
-
-
La Equidad
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
India
I-League
Rajasthan United
۱
۲
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۲:۰۰
Australia
A-League Women
Canberra United FC (W)
۰
۵
Western United FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Western Sydney Wanderers FC (W)
۱
۰
Newcastle Jets (W)
Finished
۱۰:۰۰
Mexico
Liga de Expansion
Pumas Tabasco
۱
۱
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۲:۳۵
Italy
Serie B
Genoa
۰
۰
Pisa
Finished
۱۸:۴۵
Bari
۰
۲
AC Perugia
Finished
۱۶:۳۰
FC Sudtirol Bolzano
۲
۱
Reggina
Finished
۱۶:۳۰
Cosenza
۱
۰
AC Parma
Finished
۱۶:۳۰
Brescia
۰
۱
Calcio Como
Finished
۱۶:۳۰
SSC Venezia
۱
۱
Cittadella
Finished
۱۶:۳۰
Ternana
۲
۱
Modena
Finished
۱۶:۳۰
Morocco
Botola Pro
FAR Rabat
۳
۲
MCO Mouloudia Oujda
Finished
۱۸:۳۰
Jeunesse Sportive Soualem
-
-
Ittihad Riadhi de Tanger
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Olympique de Safi
۳
۱
Raja Casablanca
Finished
۲۰:۴۵
Maghrib Association Tetouan
۱
۱
Maghreb de Fes
Finished
۱۸:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Alajuelense (W)
۱
۱
Sporting FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Dimas Escazu (W)
۴
۰
Municipal Pococi (W)
Finished
۰۵:۳۰
France
Ligue 2
Valenciennes FC
۰
۰
FC Metz
inprogress
۲۱:۳۰
Quevilly
۲
۰
Paris FC
inprogress
۲۱:۳۰
Stade Caen
۰
۰
Stade Laval
inprogress
۲۱:۳۰
SC Amiens
۱
۰
Le Havre AC
inprogress
۲۱:۳۰
Dijon FCO
۰
۳
FC Girondins de Bordeaux
inprogress
۲۱:۳۰
Grenoble Foot 38
۰
۰
SC Bastia
inprogress
۲۱:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۱
EA Guingamp
inprogress
۲۱:۳۰
Pau FC
۲
۲
Annecy FC
inprogress
۲۱:۳۰
AS St. Etienne
۲
۳
FC Sochaux
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Nimes
۳
۲
Chamois Niortais FC
inprogress
۲۱:۳۰
South America
South American Championship U20
Brazil U20
۲
۱
Paraguay U20
Finished
۰۴:۰۰
Colombia U20
۱
۰
Argentina U20
Finished
۰۴:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Warta Poznan
۱
۱
Rakow Czestochowa
Finished
۱۷:۳۰
Widzew Lodz
۳
۳
Pogon Szczecin
Finished
۲۰:۰۰
Slask Wroclaw
۰
۰
Zaglebie Lubin SSA
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Liga Profesional
San Lorenzo
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Defensa y Justicia
۲
۴
Atletico Huracan
Finished
۰۴:۰۰
Rosario Central
۱
۰
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۴۵
Israel
National League U19
Maccabi Petach Tikva U19
۱
۱
Hapoel Hod Hasharon U19
Finished
۱۱:۰۰
Maccabi Herzliya U19
۲
۰
Hakoah Amidar Ramat Gan U19
Finished
۱۰:۰۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
۲
۰
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۲:۰۰
Maccabi Petach Tikva U19
۱
۲
Ashdod U19
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Yaffo Kabilio U19
۰
۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Finished
۱۳:۰۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۱
۱
SC Newe Yosef U19
Finished
۱۵:۳۰
Beitar Ness Toubruk U19
۲
۰
Hapoel Herzliya U19
Finished
۱۲:۳۰
Bnei Sakhnin FC U19
۲
۴
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Ramat Gan U19
۲
۰
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۲:۴۵
Tzeirei Kafr Kanna U19
۱
۲
FC Nesher U19
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Tel Aviv U19
۳
۱
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Haifa U19
۱
۶
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۳:۲۰
Maccabi Netanya U19
۳
۱
Hapoel Rishon Lezion U19
Finished
۱۳:۳۰
Sektzia Nes Tziona FC U19
۸
۰
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
Finished
۱۶:۰۰
Ashdod Rafi Elbaz U19
۲
۱
Shimshon Tel Aviv Raya U19
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
1. Lig
Tuzlaspor
۲
۳
Sakaryaspor
Finished
۱۴:۰۰
Pendikspor
۰
۱
Genclerbirligi SK
Finished
۱۹:۳۰
Altinordu SK
۱
۱
Boluspor
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Sportivo Italiano
۰
۰
CA Atlas
Finished
۰۲:۳۰
Real Pilar
۰
۱
Deportivo Laferrere
Finished
۰۲:۳۰
Bahrain
Premier League
Al-Muharraq
۰
۰
Sitra
Finished
۲۰:۰۰
Al Hidd
۲
۱
Budaiya
Finished
۱۸:۳۰
Al Riffa
۳
۱
Al Khalidiya
Finished
۱۷:۰۰
Israel
Ligat Ha'AL
Hapoel Tel-Aviv
۰
۰
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۲۱:۳۰
Maccabi Haifa FC
۰
۰
Maccabi Bnei Raina
Finished
۱۶:۳۰
Beitar Jerusalem
۰
۲
Hapoel Hadera
inprogress
۲۱:۰۰
FC Ashdod
۱
۱
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Finished
۱۹:۰۰
Maccabi Netanya
۳
۰
Sektzia Nes Tziona
Finished
۱۹:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al Qaisumah
۰
۲
Al Ahli Jeddah
Finished
۱۶:۱۵
Al Akhdoud
۰
۰
Al-Quadisiya
Finished
۱۶:۲۵
Al-Orubah
۲
۰
Al-Shoalah
Finished
۱۶:۲۵
Al Sahel
۰
۰
Al Jabalain
Finished
۱۵:۵۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Clausura grp. A
Deportiva Carmelita
۱
۱
AD Sarchi
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Gaucho 1
Internacional RS
-
-
EC Sao Luiz Ijui
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Mexico
U20 League
Tijuana U20
۰
۱
Pumas UNAM U20
Finished
۰۳:۱۵
Juarez U20
۰
۱
Chivas Guadalajara U20
Finished
۱۹:۳۰
Tigres U20
۰
۰
Atletico San Luis U20
Finished
۱۸:۳۰
Club America de Mexico U20
۲
۱
Mazatlan U20
Finished
۱۸:۳۰
Bangladesh
Premier League
Bashundhara Kings
۳
۱
Sheikh Russell KC
Finished
۱۲:۳۰
Fortis Limited
۱
۱
Bangladesh Police Club
Finished
۱۲:۳۰
England
National League South
Ebbsfleet United FC
۴
۱
Concord Rangers FC
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterloville FC
۱
۱
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۸:۳۰
Bath City
۰
۱
Farnborough FC
Finished
۱۸:۳۰
Taunton Town
۰
۱
St. Albans City
Finished
۱۸:۳۰
Oxford City FC
۳
۱
Weymouth FC
Finished
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۰
۰
Braintree Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۰
۰
Dover Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۰
۱
Welling United
Finished
۱۸:۳۰
Cheshunt FC
۱
۱
Slough Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Hungerford Town
۱
۱
Chippenham Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۱
۳
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Worthing FC
۳
۰
Dartford FC
Finished
۱۸:۳۰
Thailand
Thai League 3
Yasothon FC
۳
۲
Surin Khongcheemoon FC
Finished
۱۲:۰۰
Banbueng FC
۱
۲
Pluakdaeng United FC
Finished
۱۲:۰۰
Lopburi City FC
۲
۰
Assumption United
Finished
۱۲:۰۰
Saraburi Utd
۰
۱
Chainat United FC
Finished
۱۲:۰۰
Khonkaen FC
۱
۰
Krua-Napat Ubon
Finished
۱۴:۳۰
Chanthaburi FC
۱
۰
Marine Corps FC
Finished
۱۳:۳۰
STK Muangnont
۱
۱
Royal Thai Air Force FC
Finished
۱۲:۳۰
Royal Thai Siam Navy FC
۰
۱
Pattaya Dolphins
Finished
۱۴:۳۰
Algeria
U19 League
CR Temouchent U19
۱
۳
GC Mascara U19
Finished
۱۱:۳۰
Hamra Annaba U19
۲
۱
JSM Skikda U19
Finished
۱۱:۳۰
MC Saida U19
۱
۲
ES Mostaganem U19
Finished
۱۱:۳۰
USM Alger U19
۶
۱
JS Kabylie U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Ben Aknoun U19
۵
۱
ES Setif U19
Finished
۱۱:۳۰
ASM Oran U19
۳
۰
MC El Bayadh U19
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga I
Universitatea Craiova
۱
۰
AFC Hermannstadt
inprogress
۲۱:۳۰
FC UTA Arad
۱
۲
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۶:۰۰
SC FC Petrolul Ploiesti
۱
۲
Chindia Targoviste
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 16
FC Santiago
۶
۰
San Nicolas FC
Finished
۰۳:۳۰
England
National League
Notts County
۱
۰
Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Southend United
۱
۳
Eastleigh
Finished
۱۸:۳۰
Torquay United
۱
۰
Maidstone Utd
Finished
۱۸:۳۰
Dorking Wanderers
۰
۳
Solihull Moors
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۰
۲
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
Barnet
۳
۰
Chesterfield
Finished
۱۸:۳۰
Altrincham
۰
۲
Boreham Wood FC
Finished
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۱
Oldham Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۱
۱
Bromley
Finished
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۱
۲
Gateshead
Finished
۱۸:۳۰
York City FC
۱
۲
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Japan
Empress's Cup Women
NTV Beleza (W)
۴
۰
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۹:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Altay U19
۱
۰
Kocaelispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۳
۴
Trabzonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۱
Yeni Malatyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Eskisehirspor U19
۱
۰
Erokspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Genclerbirligi U19
۲
۲
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۰
۱
Sivasspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Hatayspor U19
۱
۰
Alanyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Afjet Afyonspor U19
۱
۱
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kayserispor U19
۲
۳
Istanbulspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Keciorengucu U19
۱
۱
Samsunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Galatasaray U19
۵
۰
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۳:۳۰
Adana Demirspor U19
۳
۱
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Torku Konyaspor U19
۲
۰
Boluspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep BB U19
۳
۲
Goztepe SK U19
Finished
۱۵:۳۰
Manisa U19
۲
۱
Tuzlaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Altinordu SK U19
۴
۲
Giresunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bandirmaspor U19
۲
۰
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Balikesirspor U19
۲
۱
Erzurum BB U19
Finished
۱۲:۳۰
Kasimpasa U19
۲
۲
Besiktas JK U19
Finished
۱۲:۳۰
Fenerbahce SK U19
۲
۴
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Ankaraspor
۱
۲
Isparta 32 Spor
Finished
۱۴:۳۰
Inegolspor
۱
۱
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۰
۰
Santos Laguna (W)
Finished
۰۴:۳۵
Unam Pumas (W)
۲
۰
Pachuca (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Thailand
Thai League 2
Kasetsart
۲
۱
Trat FC
Finished
۱۴:۳۰
Krabi FC
۳
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangmai United FC
۱
۰
Raj Pracha
Finished
۱۴:۰۰
Nakhon Si United
۵
۱
Ranong United
Finished
۱۵:۰۰
Customs United FC
۱
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۵:۳۰
Egypt
Premier League
Al Masry Club
۱
۲
Pharco
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Bayern Munich U19
۱
۱
FC Ingolstadt 04 U19
Finished
۱۵:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
UJ Krakow (W)
۲
۱
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۴:۰۰
AC Sparta Prague (W)
۲
۰
SKN St. Polten (W)
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Group B
AC Ancona
۱
۱
Vis Pesaro 1898
Finished
۲۰:۰۰
Siena 1904
۱
۱
Olbia Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
۱
۲
Imolese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Carrarese
۰
۱
US Alessandria 1912
Finished
۱۷:۰۰
San Donato Tavarnelle
۰
۳
AC Reggiana 1919
Finished
۱۷:۰۰
ACD Virtus Entella
۰
۰
Gubbio
Finished
۱۷:۰۰
Unione Sportiva Fermana
۱
۱
Aquila 1902 Montevarchi
Finished
۲۰:۰۰
Rimini Calcio
۱
۱
Lucchese Libertas
Finished
۲۰:۰۰
US Pontedera 1912
۰
۳
Cesena FC
Finished
۲۰:۰۰
ASD Torres
۱
۱
Recanatese
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Super League 2, Group A
PAOK B
۰
۱
Panserraikos
Finished
۱۵:۱۵
Iraklis Larisas
۱
۰
Panathinaikos II
Finished
۱۶:۱۵
Northern Ireland
Premiership
Cliftonville FC
۴
۰
Ballymena United FC
Finished
۱۸:۳۰
Dungannon Swifts
۰
۳
Coleraine FC
Finished
۱۸:۳۰
Portadown FC
۱
۶
Linfield FC
Finished
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۱
۱
Glenavon FC
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Primera Nacional Women
CD Julio Suarez (W)
۲
۳
UD Geneto Del Teide (W)
Finished
۲۰:۳۰
CD San Gabriel (W)
۲
۳
CE Seagull (W)
Finished
۲۰:۳۰
Fundacion CD Tenerife (W)
۲
۱
CD Achaman (W)
Finished
۲۰:۰۰
Real Sociedad B (W)
۱
۱
Oiartzun KE (W)
Finished
۱۹:۰۰
Atletico de Madrid III (W)
۲
۱
Madrid CFF III (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ciudad Alcala CF (W)
۲
۲
ADFB La Rambla (W)
Finished
۲۰:۳۰
Kenya
Premier League
Kariobangi Sharks
۱
۱
Bidco United
Finished
۱۳:۳۰
Kenya Police FC
۳
۰
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Ulinzi Stars
۱
۲
Nzoia Sugar United
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۱
۵
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
Posta Rangers FC
۱
۱
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
Wazito FC
۱
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Sofapaka
۰
۰
Vihiga Bullets
Finished
۱۵:۴۵
Belgium
Super League Women
KV Mechelen (W)
۰
۲
Genk (W)
inprogress
۲۱:۳۰
AA Gent (W)
۱
۴
Standard Liege (W)
Finished
۱۶:۰۰
Club Brugge (W)
۶
۱
Eendracht Aalst (W)
Finished
۱۸:۴۵
Belgium
First Division B
Lommel United
۰
۰
FC Verbroedering Dender EH
inprogress
۲۲:۳۰
Royal Excelsior Virton
۱
۳
Anderlecht II
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Aarau
۱
۰
FC Thun
Finished
۲۰:۳۰
Africa
African Nations Championship
Niger
۱
۰
Ghana
inprogress
۲۲:۳۰
Madagascar
۳
۱
Mozambique
Finished
۱۹:۳۰
Greece
Super League
Volos NFC
۱
۳
Panetolikos FC
inprogress
۲۱:۰۰
Pas Giannina
۱
۰
PAE APS Atromitos Athens
inprogress
۲۱:۳۰
Wales
Cymru North
Llanidloes Town
۰
۳
Holywell
Finished
۱۷:۳۰
Guilsfield FC
۲
۲
Conwy Borough
Finished
۱۸:۰۰
Chirk AAA
۱
۲
Colwyn Bay
Finished
۱۷:۳۰
Porthmadog
۰
۴
Ruthin Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Penrhyncoch FC
۲
۱
Holyhead Hotspur
Finished
۱۸:۰۰
England
Championship
Coventry City FC
۲
۰
Huddersfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۲
۰
Watford FC
Finished
۱۸:۳۰
Hull City AFC
۳
۰
Queens Park Rangers FC
Finished
۱۸:۳۰
Malta
Premier League
Birkirkara FC
۲
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Mosta FC
۴
۰
Pieta Hotspurs FC
Finished
۱۸:۴۵
Zebbug Rangers FC
۲
۰
Gudja United
Finished
۱۸:۴۵
Gzira United FC
۲
۰
Hibernians Paola FC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۰
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۳۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
۱
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۳۰
Greece
U19 Super League
PAS Giannina U19
۲
۱
Atromitos U19
Finished
۱۳:۳۰
Asteras Tripolis U19
۲
۱
Panathinaikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Lamia U19
۲
۰
Ionikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Volos NPS U19
۱
۳
Panaitolikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Syria
Syrian Premier League
Al-Jaish
۲
۰
Al-Taliya
Finished
۱۴:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Dibba Al-Hisn
۱
۲
Al Rams
Finished
۱۶:۴۰
Cyprus
1. Division
Doxa Katokopias
۰
۰
Anorthosis Famagusta
Finished
۲۰:۳۰
AEK Larnaca
۲
۱
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
CF Badalona U19
۱
۰
Damm U19
inprogress
۲۱:۰۰
Espanyol U19
۱
۳
Girona U19
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Paulista Serie A2
AA Ponte Preta
۰
۰
EC Taubaté
inprogress
۲۲:۳۰
Oeste Itapolis
۰
۰
Comercial SP
Finished
۱۷:۳۰
Rio Claro SP
۱
۰
EC Lemense SP
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 1
Nova Iguacu FC
۱
۰
Bangu RJ
inprogress
۲۲:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Sestao River Club
۱
۰
Utebo
inprogress
۲۱:۰۰
Mutilvera
۱
۰
AD San Juan
Finished
۱۹:۰۰
Racing Rioja
۲
۱
UD Logrones B
Finished
۱۹:۳۰
SD Beasain
۰
۱
Izarra
Finished
۱۸:۳۰
CD Brea
۱
۰
SD Gernika Club
Finished
۱۹:۰۰
France
National 2, Group A
US Granville
۱
۲
Rennes II
Finished
۲۰:۳۰
AS Beauvais Oise
۲
۱
Evreux
Finished
۲۰:۳۰
St Pryve St Hilaire
۱
۰
Chateaubriant
Finished
۲۰:۳۰
Racing Club de France
۲
۱
Caen II
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Liga 3, Group B
Vitoria Setubal
۲
۳
Moncarapachense
Finished
۱۹:۳۰
Amora FC
۱
۰
Oliveira Hospital
Finished
۱۸:۳۰
Real SC Queluz
۰
۱
Sporting CP B
Finished
۱۸:۳۰
France
Coupe de France Women
Olympique Lyonnais (W)
۲
۰
Montpellier (W)
Finished
۱۸:۳۰
FC Girondins de Bordeaux (W)
۳
۰
Metz (W)
Finished
۱۷:۰۰
Dijon FC (W)
۰
۲
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۷:۰۰
Fleury 91 FC (W)
۲
۰
Le Havre (W)
Finished
۱۸:۳۰
Wales
League Cup
Connah's Quay Nomads
۰
۱
Bala Town
Finished
۱۶:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
CF Juventud Laguna U19
۰
۰
San Jose U19
Finished
۱۵:۳۰
CD Maspalomas U19
۱
۰
CD Las Longueras U19
Finished
۱۴:۳۰
UD Ibarra U19
۱
۲
AD Huracan U19
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Antalya Kestelspor
۰
۰
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۱
۰
Kusadasispor
Finished
۱۴:۳۰
India
Indian Super League
ATK Mohun Bagan AC
۲
۰
Odisha
Finished
۱۷:۳۰
Bengaluru FC
۳
۱
Chennaiyin FC
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
Valencia CF B
۱
۱
Terrassa CF
Finished
۲۰:۳۰
Belgium
First Amateur Division
Patro Eisden
۱
۰
KVK Tienen
inprogress
۲۲:۳۰
Hoogstraten VV
۰
۰
Rupel Boom FC
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
Eldense
۰
۰
Osasuna B
inprogress
۲۱:۳۰
FC Barcelona B
۰
۱
Real Sociedad B
inprogress
۲۱:۴۵
SD Logrones
۱
۰
Real Murcia
Finished
۱۹:۳۰
Gibraltar
National League
Lions Gibraltar
۲
۵
Mons Calpe SC
inprogress
۲۱:۰۰
St. Josephs FC
۲
۰
Europa FC
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
De Treffers
۲
۱
IJsselmeervogels
Finished
۲۰:۳۰
OFC Oostzaan
۲
۳
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۷:۰۰
Quick Boys
۱
۱
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۳۰
Amsterdam FC
۲
۱
Tielse EC
Finished
۱۷:۳۰
Scheveningen
۱
۳
Katwijk
Finished
۱۷:۰۰
SV Spakenburg
۱
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۷:۳۰
Noordwijk
۲
۱
Koninklijke HFC
Finished
۱۷:۰۰
Excelsior Maassluis
۰
۱
FC Lisse
Finished
۱۷:۰۰
Volendam Reserves
۲
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
UD Torre del Mar
۱
۰
Motril CF
Finished
۱۹:۳۰
CD Huetor Vega
-
-
CD Huracan Melilla
inprogress
۱۹:۳۰
Scotland
Championship
Partick Thistle
۰
۱
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۸:۳۰
Dundee FC
۳
۰
Queen's Park
Finished
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۲
۲
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۱
۲
Arbroath
Finished
۱۸:۳۰
San Marino
Campionato
SS Cosmos
۴
۰
SS San Giovanni
Finished
۱۷:۳۰
SP Tre Penne
۳
۰
SP Cailungo
Finished
۲۰:۳۰
SS Pennarossa
۲
۳
SS Murata
Finished
۲۰:۳۰
Domagnano
۱
۳
AC Juvenes/Dogana
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Karsiyaka SK
۲
۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
Finished
۱۴:۳۰
Catalcaspor
۱
۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۴:۳۰
France
National 2, Group C
Hyeres F.C.
۰
۰
Lyon Duchere
Finished
۲۰:۳۰
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
۰
۰
Olympique Ales
Finished
۲۰:۳۰
Andorra
2a Divisio
FS La Massana
-
-
FC Santa Coloma B
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CF Esperanca D'Andorra
-
-
UE Santa Coloma B
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Brazil
Goiano 1
Gremio Anapolis
۴
۱
Inhumas Esporte Clube
inprogress
۲۲:۳۰
Goiania
۰
۰
Goianesia
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Clube Goianiense
۰
۰
AA Aparecidense
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Paranaense 1
Rio Branco PR
۰
۰
FC Cascavel
inprogress
۲۲:۰۰
Independiente FSJ
۱
۱
Atletico Paranaense
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Rayo Majadahonda
۱
۰
Unionistas de Salamanca CF
inprogress
۲۱:۳۰
Racing de Ferrol
۱
۰
Ceuta
inprogress
۲۱:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۰
Cultural Leonesa
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 1
Corsarios de Campeche
۰
۰
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۰:۳۰
Italy
Campionato Primavera 3
Lecco U19
۰
۰
Olbia U19
Finished
۱۷:۰۰
Catanzaro Calcio 2011 U19
۰
۱
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۷:۰۰
Palermo U19
۱
۰
Juve Stabia U19
Finished
۱۷:۰۰
Modena U19
۱
۲
Sudtirol U19
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga NOFV South
FC Oberlausitz Neugersdorf
۰
۱
SC Freital
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۶
۲
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۱
۰
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Crotone U19
۲
۴
SS Monopoli 1966 U19
Finished
۱۳:۱۵
Alessandria U19
۱
۱
Monza U19
Finished
۱۷:۰۰
Reggina U19
۱
۲
US Salernitana U19
Finished
۱۳:۳۰
Lazio U19
۱
۱
Ascoli U19
Finished
۱۷:۰۰
Spal U19
۳
۰
Pordenone U19
Finished
۱۷:۰۰
AC FeralpiSalo U19
۱
۱
Brescia U19
Finished
۱۷:۰۰
Como U19
۱
۰
Reggiana U19
Finished
۱۷:۰۰
Genoa U19
۰
۰
Parma U19
Finished
۱۶:۳۰
Cittadella U19
۱
۲
LR Vicenza U19
Finished
۱۷:۰۰
Imolese U19
۱
۲
Virtus Entella U19
Finished
۱۷:۰۰
Pescara U19
۲
۱
Viterbese Castrense U19
Finished
۱۷:۳۰
Perugia U19
۴
۰
AC Pisa U19
Finished
۱۷:۰۰
Spezia U19
۳
۰
Ternana U19
Finished
۱۳:۳۰
Cosenza Calcio U19
-
-
Benevento Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
Padova U19
۰
۱
Venezia FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Albinoleffe U19
۰
۲
Cremonese U19
Finished
۱۷:۰۰
South Africa
Diski Challenge
Royal AM Reserves
۲
۰
Moroka Swallows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۲
۰
Richards Bay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Coras de Nayarit FC
۱
۰
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۷:۰۰
Leones Negros UDG II
۰
۱
Los Cabos United
Finished
۲۰:۳۰
Correcaminos II
۴
۰
CD Inter Queretaro
Finished
۱۹:۳۰
Inter Playa del Carmen
۲
۲
Deportiva Venados
Finished
۰۲:۳۰
Tecos
۲
۰
Halcones de Zapopan
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
Uniao Suzano Ac Sp
۳
۳
Marilia SP
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Jose SP
۰
۰
EC Sao Bernardo
inprogress
۲۲:۳۰
GO Audax SP
۰
۱
RB Brasil SP
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Campinense Clube
۰
۰
Serra Branca EC
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Piauiense
River AC
۱
۱
Fluminense EC PI
inprogress
۲۲:۱۵
Mexico
Liga TDP, Group 8
Deportivo CDH
۰
۱
Atlético Pachuca
Finished
۰۱:۳۰
CS Atletico Tulancingo
۰
۱
Faraones Texcoco
inprogress
۲۱:۳۰
France
National 2, Group B
Metz II
۰
۱
Colmar
Finished
۲۰:۳۰
Reims II
۱
۳
Wasquehal
Finished
۱۹:۳۰
ASM Belfort
۱
۱
SAS Epinal
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division Women
Atletico Madrid B (W)
۱
۱
Torrelodones FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Almeria (W)
۱
۱
Real Union de Tenerife (W)
inprogress
۲۲:۰۰
CD Femarguin (W)
۲
۰
Fundacion CD Tenerife (W)
Finished
۱۶:۱۵
Palestine
West Bank League
Shabab Alsamu
۲
۳
Markz Balata
Finished
۱۹:۳۰
Thagafi Tulkarm
-
-
Al Khalil
Finished
۱۷:۳۰
Jabal Al Mukaber
۱
۰
Islami Qalqilya
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
League Women
Fomget GSK (W)
۲
۱
Konak Belediyesi (W)
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Campionato Primavera 4
Taranto U19
۳
۱
Siena U19
Finished
۱۵:۰۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949
۱
۱
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۵:۳۰
SC Staaken
۰
۲
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۲
۰
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Germany
3.Liga
SpVgg Bayreuth
۱
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
۲
۰
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۰
۰
SC Freiburg II
Finished
۱۶:۳۰
Hallescher FC
۰
۲
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
MSV Duisburg
۱
۲
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen
۱
۱
VfB Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Matogrossense
CE Dom Bosco
۱
۱
Uniao Rondonopolis MT
Finished
۱۷:۰۰
Croatia
HNL
NK Sibenik
۱
۲
HNK Rijeka
Finished
۱۷:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
۲
۱
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۹:۴۰
Brazil
Baiano 1
EC Jacuipense
۰
۰
Itabuna BA
inprogress
۲۲:۳۰
Guatemala
Primera Division
Deportivo Sanarate
۰
۰
Barberena
inprogress
۲۲:۳۰
Puerto San Jose
۰
۰
CD Suchitepequez
inprogress
۲۲:۳۰
CSD Comunicaciones II
۱
۰
Chimaltenango FC
Finished
۲۰:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Clausura grp. B
San Jose FC (Escazu)
-
-
Municipal de Turrialba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Scotland
Premiership
Glasgow Rangers FC
۲
۰
St. Johnstone
Finished
۱۸:۳۰
Hibernian FC
۶
۰
Aberdeen FC
Finished
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۱
۰
Motherwell
Finished
۱۸:۳۰
Ross County
۳
۰
Kilmarnock
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
VVSB
۲
۱
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Liigacup, Group A
FC Lahti
۰
۲
FC Honka Espoo
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Primera Federacion Women
Osasuna (W)
۰
۱
Deportivo La Coruna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B (W)
۰
۱
Eibar (W)
Finished
۱۵:۰۰
CD Juan Grande (W)
۰
۰
Fundacion Albacete (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kuwait
Emir Cup
Al Fahaheel FC
۱
۲
Al-Qadsiya
Finished
۱۷:۰۰
Kazma
۲
۰
Burgan SC
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Mineiro 1
Cruzeiro MG
۱
۱
Athletic Club MG
Finished
۱۷:۰۰
Caldense
۰
۰
Democrata Gov Valadares
inprogress
۲۲:۳۰
Democrata Sete Lagoas
۰
۰
Pouso Alegre
inprogress
۲۲:۳۰
Ipatinga
۰
۰
CA Patrocinense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Potiguar 1st Division
Globo FC
۰
۰
Potyguar CN
inprogress
۲۲:۳۰
Centro Esportivo Forca e Luz
۰
۰
Santa Cruz de Natal
inprogress
۲۱:۳۰
Liberia
First Division
Invicible Eleven
۱
۱
Nimba United FC
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie A Women
Fiorentina (W)
۲
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۷:۳۰
AC Milan (W)
۱
۴
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۷:۰۰
Rwanda
National League
Rwamagana City
۱
۰
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
Musanze FC
۰
۱
Rutsiro FC
Finished
۱۶:۳۰
Kiyovu Sport
۲
۳
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۱
۱
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۰
۳
Gasogi Utd
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
2. Division
Ermis Aradippou
۰
۰
Olympiada Lympion
Finished
۱۶:۰۰
Digenis Ypsonas
۳
۱
PAEEK
Finished
۱۶:۰۰
Othellos Athienou
۲
۳
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۰۰
Ayia Napa
۰
۱
Anagennisi Deryneia
Finished
۱۶:۰۰
Achyronas Onisillos
۰
۰
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
Peyia 2014
-
-
Omonia 29th May
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf
۳
۳
FC Suderelbe
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Danok Bat U19
۲
۴
Osasuna U19
Finished
۱۵:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
San Felix U19
۲
۱
RC Recreativo Huelva U19
Finished
۱۴:۳۰
San Roque Balompie U19
۳
۲
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۵:۳۰
Seneca U19
۱
۲
Calavera CF U19
Finished
۱۹:۳۰
Cameroon
Elite Two
Aigle Royal du Moungo
۱
۲
Unisport Bafang (Haut-nkam)
Finished
۱۷:۳۰
Dynamo de Douala
۰
۱
Stade FC de Bertoua
Finished
۱۹:۳۰
Tonnerre Yaounde
۳
۰
Foncha Street Of Bamenda
Finished
۱۶:۳۰
Leopard de Douala
۲
۱
Rangers FC of Bafut
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Atzeneta
۱
۱
Castellon B
Finished
۱۸:۳۰
CF Gandia
۰
۰
Patacona FC
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Illescas
۱
۰
Atletico Tomelloso
Finished
۱۹:۰۰
CD Torrijos
۲
۱
Azuqueca
Finished
۱۸:۳۰
Manchego Ciudad Real CF
۲
۰
Cd Tarancon
Finished
۱۹:۰۰
England
National League North
AFC Fylde
۱
۱
Chester FC
Finished
۱۸:۳۰
Bradford Park Avenue
۰
۰
Chorley
Finished
۱۸:۳۰
AFC Telford United
۱
۱
Southport FC
Finished
۱۸:۳۰
Darlington
۳
۲
Spennymoor Town
Finished
۱۸:۳۰
Curzon Ashton
۵
۲
Farsley Celtic F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Boston United FC
۲
۲
Scarborough Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Leamington FC
۰
۳
Kings Lynn
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
۱
۲
Kidderminster Harriers
Finished
۱۸:۳۰
Hereford FC
۲
۳
Banbury United FC
Finished
۱۸:۳۰
Alfreton Town FC
۲
۰
Kettering Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Blyth Spartans FC
۰
۳
Buxton
Finished
۱۸:۳۰
Brackley Town FC
۴
۰
Gloucester City FC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Alagoano
Murici
۱
۰
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
inprogress
۲۲:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۰
۰
CS Alagoano AL
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
CF Trival Valderas Alcorcon
۱
۳
Cuc Villalba
Finished
۱۹:۳۰
RSD Alcala Henares
۱
۱
Ursaria
Finished
۱۸:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Sevilla C
۳
۰
Club Atletico Espeleno
Finished
۱۵:۰۰
AD Ceuta FC B
۱
۱
Bollullos CF
Finished
۱۹:۰۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Shabab Al Ahli Dubai U21
۳
۳
Al Sharjah SC U21
Finished
۱۶:۴۵
Al Dhafra U21
۴
۰
Al Nasr U21
Finished
۱۶:۴۵
Baniyas SC U21
۱
۳
Khor Fakkan U21
Finished
۱۶:۴۵
Ajman Club U21
۱
۱
Al Ain U21
Finished
۱۶:۴۵
England
League One
Charlton Athletic FC
۱
۲
Bolton Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
Shrewsbury Town
۲
۱
Forest Green Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۰
۰
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۵
۱
Bristol Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۲
۰
Oxford United
Finished
۱۸:۳۰
Milton Keynes Dons FC
۰
۲
Exeter City FC
Finished
۱۸:۳۰
Lincoln City
۰
۰
Cambridge United
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough United
۲
۱
Portsmouth
Finished
۱۸:۳۰
Kenya
League Women
Ulinzi Starlets (W)
۰
۱
Wadadia (W)
Finished
۱۰:۳۰
Finland
Liigacup, Group B
AC Oulu
۰
۰
Ilves
Finished
۱۶:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۲
۱
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۹:۱۵
Seinäjoen Jalkapallokerho
۰
۱
KuPS Kuopio
Finished
۱۶:۱۵
England
Southern League Premier Division South
Plymouth Parkway
۴
۰
Poole Town F.C
Finished
۱۸:۳۰
Bracknell Town F.C.
۳
۱
Winchester City
Finished
۱۸:۳۰
Merthyr Town
۵
۰
Salisbury FC
Finished
۱۸:۳۰
Yate Town FC
۰
۰
Tiverton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Metropolitan Police FC
۲
۰
Hanwell Town
Finished
۱۸:۳۰
Gosport Borough FC
۳
۲
Hayes & Yeading FC
Finished
۱۸:۳۰
North Leigh FC
۳
۰
Hartley Wintney
Finished
۱۸:۳۰
Dorchester Town FC
۳
۴
Swindon Supermarine
Finished
۱۸:۳۰
Beaconsfield Town
۵
۲
Chesham United FC
Finished
۱۸:۳۰
Hendon FC
۳
۰
Harrow Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۰
۱
Truro City FC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Cearense 1
Pacajus
۰
۱
Iguatu CE
inprogress
۲۲:۳۰
Ceara CE
۰
۰
Maracana EC
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Sergipano A1
Falcon SE
۰
۰
Dorense
inprogress
۲۲:۳۰
AD Frei Paulistano
۱
۰
AD Atletica Gloriense
inprogress
۲۱:۴۵
France
National 2, Group D
FC Chamalieres
-
-
Vierzon
Finished
۲۰:۳۰
Gambia
Division 2
BK Milan
۴
۱
Hart Academy FC
Finished
۱۹:۳۰
Kiang West FC
۳
۲
Young Africans Banjul
Finished
۱۹:۳۰
BST Galaxy
۱
۱
TMT FA
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
SD Torina
۵
۰
UC Cartes
Finished
۱۸:۴۵
CD Guarnizo
۱
۰
SD Revilla
Finished
۱۸:۳۰
UD Samano
۰
۴
CD Cayon
Finished
۱۹:۰۰
UM Escobedo
۰
۰
CD Tropezon
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Ourense CF
۰
۱
Marino de Luanco
Finished
۲۰:۰۰
Burgos Promesas
۱
۰
SD Compostela
Finished
۱۹:۰۰
Polvorin FC
۱
۱
CF Cristo Atletico
Finished
۱۹:۱۵
Scotland
League Two
Stirling Albion
۱
۰
Stranraer
Finished
۱۸:۳۰
Annan Athletic
۳
۰
East Fife
Finished
۱۸:۳۰
Dumbarton
۱
۰
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۰
۱
Forfar Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Stenhousemuir
۲
۰
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Liga 3, Group A
SC Sao Joao Ver
۲
۰
CDC Montalegre
Finished
۱۸:۳۰
Paredes
۰
۰
Fafe
inprogress
۲۲:۳۰
Vilaverdense FC
۰
۲
Felgueiras 1932
Finished
۱۸:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
۱
۰
Anadia FC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie B Women
Hellas Verona (W)
۱
۱
Ravenna (W)
Finished
۱۷:۰۰
South Africa
1st Division
Polokwane City FC
۱
۰
Magesi FC
Finished
۱۷:۰۰
JDR Stars
۱
۱
MM Platinum
Finished
۱۷:۰۰
Black Leopards
۲
۲
University of Pretoria Students
Finished
۱۷:۰۰
Lebanon
Division 2
Al-Mabarrah
۱
۱
Nahda Barelias
Finished
۱۵:۴۵
Al Egtmaaey Trablos
۱
۰
Al Ahley Saida
Finished
۱۵:۴۵
Egypt
Egypt Cup
Petrojet
۱
۲
El Sharkia SC
Finished
۱۵:۳۰
England
Northern Premier League
Stalybridge Celtic FC
۲
۰
Gainsborough Trinity
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Rylands
۱
۰
Liversedge
Finished
۱۸:۳۰
Marine
۱
۱
Ashton United
Finished
۱۸:۳۰
Belper Town
۰
۲
Bamber Bridge
Finished
۱۸:۳۰
Whitby Town
۱
۱
Nantwich Town
Finished
۱۸:۳۰
Guiseley
۲
۳
Hyde United FC
Finished
۱۸:۳۰
Atherton Collieries
۰
۲
South Shields
Finished
۱۸:۳۰
Morpeth Town
۰
۱
Radcliffe Borough
Finished
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۱
۱
Warrington Town
Finished
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۲
۰
Marske Utd FC
Finished
۱۸:۳۰
Lancaster City
۲
۱
Matlock Town
Finished
۱۸:۳۰
England
Northern League Division One Midlands
Loughborough Dynamo FC
۲
۱
Sporting Khalsa FC
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
Premier League
Medeama
۰
۱
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
Pevidem SC
۰
۱
GD Braganca
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
CD Pamplona
۰
۰
Burlades
Finished
۱۸:۳۰
Valle de Egues
۲
۰
CF Ardoi
Finished
۱۸:۱۵
CD Cantolagua
-
-
Oberena
inprogress
۱۹:۰۰
CD Alesves
۲
۱
UDC Txantrea
Finished
۱۸:۳۰
CD Cortes
۱
۲
CD Beti Onak
Finished
۱۸:۳۰
SD Lagunak
۰
۱
Club Deportivo Huarte
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
Touring Ke
۰
۲
CD Vitoria
Finished
۱۹:۰۰
SD Deusto
۲
۱
CD Basconia
Finished
۲۰:۱۵
Urduliz FT
-
-
Aurrera de Ondarroa
Finished
۲۰:۴۵
Anaitasuna
۰
۱
SD Leioa
Finished
۱۹:۰۰
Aurrera de Vitoria
۰
۱
San Ignacio
Finished
۱۹:۰۰
SCD Durango
۱
۱
Pasaia KE
Finished
۱۹:۳۰
CD Padura
-
-
Club Portugalete
Finished
۲۰:۳۰
England
League Two
Mansfield Town
۴
۱
Doncaster Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Crawley Town
۳
۲
Salford City
Finished
۱۸:۳۰
Rochdale
۰
۱
Carlisle United
Finished
۱۸:۳۰
Hartlepool United
۱
۲
Colchester United
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Town
۳
۳
Gillingham
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۰
Stockport
Finished
۱۸:۳۰
Harrogate Town
۰
۱
Sutton United FC
Finished
۱۸:۳۰
Barrow FC
۰
۲
Northampton Town
Finished
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۱
۰
Leyton Orient
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
Olhanense
۰
۳
Futebol Clube de Serpa
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
Unami Cp
۳
۰
CD Mirandes B
Finished
۱۹:۰۰
Atletico Astorga CF
۳
۱
SD Almazan
Finished
۱۹:۰۰
Ponferradina B
۰
۰
Real Avila
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Tordesillas
۱
۰
CA Bembibre
Finished
۱۹:۰۰
Numancia B
۲
۰
Cultural Leonesa B
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
KSV Oudenaarde
۰
۰
KRC Harelbeke
inprogress
۲۲:۳۰
Eendracht Aalst
۰
۰
RFC Wetteren
inprogress
۲۲:۳۰
Portugal
U19 Championship
Varzim U19
۲
۱
Marinhas FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Leixoes U19
۲
۰
Lusitania Lourosa U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Lamego U19
۱
۳
Penafiel U19
Finished
۱۸:۳۰
AC Marinhense U19
۲
۳
Clube Condeixa U19
Finished
۱۸:۳۰
Estoril U19
۱
۰
Vilafranquense U19
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Braga U19
۰
۱
Gondomar U19
Finished
۱۸:۳۰
FC Paços de Ferreira U19
۳
۳
CD Tondela U19
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Lisbon U19
۱
۰
SL Benfica U19
Finished
۱۸:۳۰
Trofense U19
۱
۳
Merelinense U19
Finished
۱۸:۳۰
Casa Pia AC U19
۱
۰
Nacional Madeira U19
Finished
۱۸:۳۰
União de Leiria U19
۱
۱
CD Mafra U19
Finished
۱۸:۳۰
Porto U19
۱
۱
Vizela U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Limianos U19
۳
۱
SC Mirandela U19
Finished
۱۸:۳۰
Amarante U19
۲
۲
Vilaverdense U19
Finished
۱۸:۳۰
Belenenses U19
۱
۲
Academica de Coimbra U19
Finished
۱۸:۳۰
Rio Ave U19
۲
۰
Gil Vicente U19
Finished
۱۸:۳۰
Famalicao U19
۱
۰
Boavista U19
Finished
۱۸:۳۰
Nogueirense U19
۳
۲
Valadares Gaia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۲
۱
Vitoria Setubal U19
Finished
۱۸:۳۰
Anadia FC U19
۱
۲
Vitoria Guimaraes U19
Finished
۱۸:۳۰
Feirense U19
۵
۱
Padroense U19
Finished
۱۸:۳۰
Sousense U19
۱
۱
SC Espinho U19
Finished
۱۸:۳۰
Torreense U19
۱
۲
Alverca U19
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Regionalliga West
FC Bocholt 1900
۰
۱
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Nuneaton Town FC
۰
۰
Stourbridge FC
Finished
۱۸:۳۰
Leiston Football Club
۱
۰
St Ives Town
Finished
۱۸:۳۰
Hednesford Town
۱
۲
Alvechurch
Finished
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۰
۰
Bedford Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Basford Utd
۱
۳
Tamworth FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Rushden And Diamonds
۰
۲
Stratford Town
Finished
۱۸:۳۰
Mickleover Sports
۲
۰
Rushall Olympic
Finished
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
۱
۲
Coalville Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Kings Langley FC
۰
۲
Barwell FC
Finished
۱۸:۳۰
Royston Town
۱
۰
Needham Market
Finished
۱۸:۳۰
Redditch United FC
۲
۰
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
Highland League
Deveronvale
۰
۶
Brora Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Nairn County
۲
۰
Lossiemouth F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
US Gavorrano
۰
۰
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۷:۳۰
Wales
Cymru South
Carmarthen Town
۴
۳
Cwmbran Celtic
Finished
۱۷:۳۰
Llantwit Major
۴
۱
Pontardawe Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Llanelli AFC
۱
۱
Barry Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Finland
Ykkoscup
FF Jaro
۰
۱
SJK Akatemia
Finished
۱۶:۴۵
HIFK
۱
۱
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
Zambia
Super League
Prison Leopards
۲
۰
Buildcon FC
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۱
۱
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
Green Eagles
۲
۲
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۰
۱
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Lumwana Radiants
۱
۱
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
۱
۰
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۳
۳
Chambishi FC
Finished
۱۶:۳۰
FC MUZA
۰
۰
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Malta
Challenge League
Qrendi FC
۰
۱
Mqabba FC
Finished
۱۶:۳۰
Lija Athletic
۰
۱
Marsa FC
Finished
۱۶:۳۰
Zejtun Corinthians FC
۱
۳
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۹:۰۰
Vittoriosa Stars
۰
۲
Swieqi United FC
Finished
۱۹:۰۰
Rwanda
League Women
Kamonyi FC (W)
۴
۲
Youvia WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
IPM (W)
۰
۲
ES Mutunda (W)
Finished
۱۵:۳۰
Morocco
League Women
ASDCT Ain Atiq Temara (W)
۰
۱
WAC Casablanca (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
Munster Senior Cup
Ringmahon Rangers
۳
۴
Treaty United
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
Binissalem
۰
۱
FC Inter Manacor
Finished
۱۸:۳۰
UD Collerense
۱
۲
CE Mercadal
Finished
۲۰:۰۰
PE Sant Jordi
-
-
CE Andratx
Finished
۱۸:۳۰
CD Manacor
-
-
Constancia
Finished
۱۹:۰۰
Poblense
۳
۱
SD Portmany
Finished
۱۹:۰۰
Santanyi
۲
۰
CF Platges de Calvia
Finished
۱۹:۳۰
Ghana
1. Division
Kenpong Football Academy
۰
۰
Basake Holy Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
UD Alzira U19
۰
۲
Hercules U19
Finished
۲۰:۰۰
England
Isthmian League Premier
Horsham FC
۳
۱
Billericay Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۳
۲
Herne Bay
Finished
۱۸:۳۰
Bowers & Pitsea
۲
۰
Potters Bar Town FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۲
Aveley
Finished
۱۸:۳۰
Cray Wanderers FC
۲
۲
Lewes FC
Finished
۱۸:۳۰
Kingstonian FC
۰
۵
Bishop's Stortford
Finished
۱۸:۳۰
Corinthian Casuals
۱
۲
Bognor Regis Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Margate FC
۳
۱
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۸:۳۰
Brightlingsea Regent
۳
۲
Folkestone Invicta FC
Finished
۱۸:۳۰
Enfield Town
۴
۱
Carshalton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Haringey Borough
۲
۰
Hastings United FC
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
League One
FC Edinburgh
۱
۲
Falkirk FC
Finished
۱۸:۳۰
Airdrieonians FC
۴
۰
Alloa Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Clyde FC
۱
۱
Dunfermline
Finished
۱۸:۳۰
Montrose
۳
۳
Kelty Hearts
Finished
۱۸:۳۰
Peterhead
۱
۳
Queen of the South
Finished
۱۸:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. A
Bendel Insurance
۳
۰
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
Panama
LPF
San Francisco FC
۲
۲
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Club Rapido de Bouzas
۱
۰
RC Villalbes
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Serra FC ES
۱
۲
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۳۰
Vilavelhense ES
۲
۰
Rio Branco ES
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
CD La Almunia
۰
۲
CD Robres
Finished
۱۹:۰۰
Burkina Faso
Premier League
AS Police
۰
۲
Rahimo FC
inprogress
۲۱:۱۵
Etoile Filante Ouagadougou
۱
۰
ASEC Koudougou
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
۱
۱
UD Llanera
Finished
۱۸:۳۰
Wales
Premier League
Penybont
۳
۰
Newtown AFC
Finished
۱۸:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Ballyclare
۱
۲
Knockbreda Parish
Finished
۱۸:۳۰
Warrenpoint Town
۲
۰
Newington FC
Finished
۱۸:۳۰
Ballinamallard United
۰
۲
Loughgall
Finished
۱۸:۳۰
Harland and Wolff Welders
۳
۰
Dergview
Finished
۱۸:۳۰
Institute FC Londonderry
۱
۱
FC Ards
Finished
۱۸:۳۰
Dundela
۰
۳
Annagh United
Finished
۱۸:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. B
Dakkada FC
۱
۲
Rivers United Dolphins
Finished
۱۸:۳۰
England
Southern League Division One South
Bideford AFC
۲
۲
Slimbridge Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
Lowland League
East Kilbride
۲
۲
Celtic B
Finished
۱۸:۳۰
Civil Service Strollers
۰
۰
Bo'ness United FC
Finished
۱۸:۳۰
England
Northern League Division One West
Kidsgrove Athletic
۱
۲
Skelmersdale United
Finished
۱۸:۳۰
Workington AFC
۳
۰
Newcastle Town
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
AD Alcorcon B
۱
۰
CD Diocesano
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women II
Valadares Gaia B (W)
۱
۱
FC Romariz (W)
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
Atletico Uri
۳
۰
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Reykjavik Cup
KR Reykjavik
۱
۱
IR Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
Albania
First Division
KS Beselidhja Lezhe
۰
۱
KS Korabi
Finished
۱۵:۳۰
KS Burreli
۱
۰
KS Besa Kevaje
Finished
۱۵:۳۰
KF Oriku
-
-
Terbuni Puke
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Tirana
۲
۱
KF Luz i Vogel 2008
Finished
۱۵:۳۰
KF Skenderbeu Korce
۲
۰
KS Lushnja
Finished
۱۵:۳۰
Apolonia Fier
۱
۰
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۵:۳۰
Tomori Berat
۲
۰
KF Turbina Cerrik
Finished
۱۵:۳۰
Botswana
Premier League
Nico United
۲
۲
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۱۷:۳۰
Security Systems FC
۲
۰
Mogoditshane Fighters
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
U21 League
FC Groningen U21
۰
۲
De Graafschap U21
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Brasiliense
SE Santa Maria
۱
۲
Paranoa EC
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
Vibonese Calcio
۰
۲
Catania Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Saudi Arabia
U19 League
Al Wahda Mecca U19
۲
۰
Al Taawon Buraidah U19
Finished
۱۶:۳۵
Burundi
Premier League
Magara Young Boys
۲
۱
Bujumbura City
Finished
۱۶:۳۰
Cameroon
League Women
Ngadeu (W)
۰
۲
Ebolowa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۰
۰
Hannover 96 II
Finished
۱۶:۰۰
Lebanon
Premier League
Shabab Al-Ghazieh
۰
۱
Al Bourj
Finished
۱۵:۴۵
AL-Nejmeh SC Beirut
۲
۰
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
Greece
U19 Super League 2
OF Ierapetras U19
۰
۳
Kalamata U19
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Liga Profesional Reserve
Defensores de Belgrano Reserves
۰
۱
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۳
۱
Rosario Central Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Lanus Reserves
۳
۱
Colon Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
۱
۰
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Super League
Vihiga United
۱
۳
Muranga Seal
Finished
۱۵:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. A
Puerto Golfito
۰
۱
Municipal Garabito
inprogress
۲۲:۳۰